Par zīmolu

ZZ_Fashion salons piedāvā kāzu kleitu darināšanu no A līdz Z, no modeļa izstrādes, piemērotu materiālu atrašanas, individuālas konstrukcijas izveidošanas, līdz gatavai kleitai. Palīdzība piemērotu aksesuāra pieskaņošanā, konsultācija kur un kā izvēlēties kleitai un augumam piemērotāko veļu. Aksesuāru izgatavošana līgavainim, kā arī kleitu darināšanas līgavas māsām un līgavas mātei.

ZZ_Fashion salonā kleitas tiek radītas individuāli katrai līgavai, izceļot viņas personību, analizējot kāzu norises vietu un laiku, lai viss saskanētu kopā vienotā veselumā un līgava savā mīlestības pilnajā dienā justos īpaši skaisti.

Dizainere Zane Zaharova kāzu tērpu dizaina jomā darbojas jau vairāk kā 7 gadus, šajā laikā ir tapušas vairāk kā 20 kāzu kleitas. Katra kleita tiek radīta ar īpašu attieksmi un rūpību, tikai ar Zanes rokām, tāpēc ir ļoti ierobežots kleitu skaits, ko vienā sezonā var realizēt, lai nezustu individuālā attieksme.Dizaineres Zanes Zaharovas rokrakstu raksturo sievišķīga elegance, romantiski akcenti, pārdomātas detaļas un klasiski, sievietes augumu izceļoši silueti. Kleitas darināšanas procesā īpaša nozīme tiek piešķirta detaļām un akcentiem, kas rada smalkumu.

Svarīgākais kleitas darināšanas procesā ir līgavas un dizaineres savstarpējās attiecības – atklātība un uzticēšanās, ir pats svarīgākais, lai veidotos veiksmīga sadarbība, kuras rezultātā taps ar mīlestību, rūpību darināta kleita individuāli līgavai. Tas ir sapnis, kuram jāļaujas ar mieru. Process, kurš jāizbauda bez steigas. Tāpēc īpaši svarīgi ir sākt darbu pie kleitas laicīgi, lai uzmanīgi varētu pārbaudīt un pārliecināties par katru detaļu kleitā.

ZZ_Fashion baltā darbnīca Rīgā ir miera osta līgavām, kur atvilkt elpu, iedzert tēju, pārslēgt savas domas no ikdienas skrejošā ritma un tikai tad laikot kleitu.
Zīds, tills, mežģīnes, pērlītes, lentītes, odziņas, tas viss sadejo ļoti organiski ZZ_Fashion darinātajās kleitās un izceļ līgavas skaistumu un neatkārtojamo personību!