Atsauksmes

 

* Visvairak man patīk, ka esam uz viena viļņa vai arī varam noķert viena otras ideju lidojumus, kas, manuprāt, pie individuālu tērpu radīšanas ir vissvarīgākais – saprast un papildināt, ja nepieciešams. Zanīte man radījusi jau divus lieliskus tērpus un tepat jau drīz (ceru), ka taps arī nākamais un noteikti ne pēdējais, ja vien šis blogs viņu nepadarīs tik slavenu, ka viņai vairs nepietiks laika man:) Paldies Zanei par pacietību, precizitāti un aizrautību un paldies internetam, ka atradu vinu :)

LĪVA

* Beidzot bija pienākusi mana kārta savas kāzu kleitas meklējumos. Tā kā biju mazuļa gaidībās, savā prātā, kopā ar vedējmāti bijām izdomājušas, ka manai kleitai ir jābūt vieglai, gaisīgai un sievišķīgai, lai atbilst manām tā laika sajūtām. Pēc neveiksmīga Rīgas kāzu salona apmeklējuma un vilšanās piedāvājumā, ēdot pusdienas, izdomājām, ka varbūt mums var palīdzēt Zane!:)
Viens telefona zvans un tikšanās jau bija sarunāta!
Jau iepriekš biju redzējusi Zanes radītos tērpus un tie mani uzrunāja ar savu sievišķību. Uzreiz sapratu, ka Zanei droši varu uzticēt savas sapņu kleitas šūšanu, jo zināja, ka viņas gaumes izjūta man neliks vilties!
Pirmajā tikšanās reizē ātri vien tapa skice manai kleitai, izrunājām to, kādu es vēlos kleitu un vienojāmies, ka nākamajā reizē Zane man parādīs auduma paraugus. Kad auduma paraugi bija izvēlēti, sapratām, ka kleitai jābūt savādākai, nekā sākumā vienojāmies! Ļoti patika tas, ka ar Zani ļoti viegli veidojās komunikācija, kā arī tas, ka viņai bija savs redzējums, kā ir jāizskatās kleitai.
Bija pienākusi pirmā laikošanas reize, ko gaidīju ar nepacietību! Mans pārsteigums bija liels, kad ieraudzīju, ka jālaiko būs “no palagam līdzīga auduma uzšūts naktskrekls”….. Redzot, ka laikam esmu nedaudz pārsteigta, Zane man uzreiz paskaidroja, ka tas ir vajadzīgs tādēļ, lai viņa var droši ķerties klāt pie kleitas piegriešanas!
Visas nākamās kleitas laikošanas reizes noritēja veiksmīgi un ar Zani sastrādāties bija ļoti viegli. Ne reizi, šajā šūšanas procesā man nebija jādomā, ka varbūt vajag savādāk!
Gala rezultāts bija burvīgs! Zane man uzšuva tieši tādu kleitu, kādu vēlējos… Vieglu, gaisīgu, sievišķīgu, manu īsto kleitu.
Tērpā jutos ļoti labi un vēl tagad, skatot bildes, esmu priecīga, ka manu kleitu darināja Zane. Paldies!

IEVA
 
* Esmu vērsusies pie Zanes ar diviem lieliem darbiem. Pirmais no tiem bija mana kāzu kleita. Lai gan biju jau izdomājusi senatnīgi vienkāršo veidolu, kādai tai aptuveni vajadzētu izskatīties, protams, neizpalika arī liela domāšana, kā tad īsti būtu vislabāk, vissmukāk un visatbilstošāk kāzu kopējai stilistikai. Zane ļoti labi uzķēra vajadzīgo sajūtu, pati piemeklēja ļoti piemērotu audumu un kleita izdevās vienkārši ideāla. Nebūs melots, ja teikšu, ka tieši kleita kāzu dienā rada līgavai to pārliecību par sevi un gandrīz vai lidojuma sajūtu… Un paralēli tam veikli tapa arī saskaņots tērps vīram (senatnīga stila krekls un bikses) – izskatījās ļoti labi. :) Un, kad taciņa jau bija iestaigāta, lūdzu Zani uzšūt arī ziemas mēteli. Te lielais izaicinājums bija tas, ka gribējās kaut ko oriģinālu un ziemīgi siltu, bet kādu īsti – tas vēl nebija skaidrs. Sākumā domāju par mēteli no dažādiem audumiem, tad kopīgi meklējām krāsainus audumus, tad pārslēdzos atpakaļ uz vairāku krāsu audumu salikumiem un Zane tam visam pacietīgi dzīvoja līdzi un piedāvāja variantus :) Tā nu tapa patiešām ļoti rūpīgi nostrādāts oriģināla piegriezuma mētelis ar detaļām divās krāsās un ar rezultātu esmu ļoti apmierināta – turklāt zinu, ka tāda noteikti nav nevienam!

ANDA

* Šuvēju, no visa lielā Rīgas piedāvājuma klāsta, ieteica man laba draudzene un paldies viņai, jo ar gala rezultātu biju ļoti apmierināta.
Īsumā trīs lietas, kuras, manuprāt, raksturo šo meistaru:
1. kvalitāte (viss bija perfekti nostrādāts līdz pēdējai vīlei);
2. radošs domu lidojums (deva padomu, kā tomēr labāk man darīt un ko nedarīt);
3. iecietība pret klientu (bija laikošanas reizes, kad iepriekš norunāto kleitas fasonu es negaidīti mainīju).

IEVA

* Nu par sadarbošanos ar Tevi varu teikt visu to labāko. Sadarboties un konsultēties bija ļoti viegli un patīkami, jo Tu uzklausīji ikvienu manu komentāru/vēlmi un kopīgi nonācām pie visskaistākā un oriģinālākā rezultāta. Domāju, ka Tu esi tas cilvēks, kuru nebaida izaicinājums un kuras rokās ~10metri auduma ķluva par lieliskāko izlaiduma klietu, kādu vien spēju iedomāties. Paldies Tev :)

DĀRTA

 

Ja arī Tu esi bijusi mana kliente,

raksti savu atsauksmi par to, kā Tev patika ar mani sadarboties,

kā esi apmierināta ar manu veikumu vai citus ieteikumus,

lai turpmākā sadarbība būtu kvalitatīvāka,

uz e-pastu zanezaharova@inbox.lv