Sajūtu pieskārieni

Jau kādu laiku es klusībā sapņoju par kādu ideju, līdz beidzot doma izkristalizējās un idejas aprises kļuva skaidras. Atlika tikai ķerties pie plāna realizācijas! Man ļoti laba draudzene Līva Liepiņa – radoša grafiskā dizainere, parūpējās par skaistu ielūgumu. Liels paldies viņai par to, jo pēc mana absolūti neskaidrā ielūguma apraksta viņa manu sajūtu uzķēra par 110%! :)

Ielūgums

Te izstādes apraksts:

Zīmols ZZ_Fashion kāzu tērpu kolekciju “Mode.Deja.Dzeja.” ar īpašu skati, kas ietvēra visas šīs komponentes, prezentēja 2013.gada pavasarī Vidzeme Fashion show ietvaros. Kolekcija no skatītāju puses tika novērtēta atzinīgi, sekoja fotosesija un bilžu publikācija žurnālā “Precos”. Ar to viss vēl nebeidzās. Jau kolekcijas radīšanas posmā gaisā virmoja vairākas vīzijas par to kāds būtu vēlamais galarezultāts – galvenā kolekciju prezentējošā fotosesija. Visas idejas nelika mieru, tās šķita vienlīdz uzrunājošas un spēcīgas, kas izskaidrojams ar dizaineres personību – no sapņainas romantiķes līdz dumpiniecei ir viens solis. Tā tika nolemts nojaukt robežas un viena tēla vietā radīt vairākas vīzijas un realizēt vairākas atšķirīga stila un sajūtu fotosesijas. Izstādē “Sajūtu pieskārieni” var novērtēt kā izvēloties dažādas vides, aksesuārus, emocijas, sadarbojoties ar atšķirīgos stilos strādājošiem fotogrāfiem (Eināru Freimani, Oksanu Sidorovu, Elizabeti Džeinu Rubeni), var panākt kontrastējošu, sev vēlamu un piestāvošu rezultātu. Un kas zin, varbūt arī ar šo vēl nekas nebeidzas!

Fotogrāfijas no izstādes atklāšanas sekos drīzumā, kā arī rezultāts no pēdējās fotosesijas, kas tika veidota sadarbībā ar jauno fotogrāfi Elizabeti Džeinu Rubeni.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s